Prezentácie

“Každá myšlienka, príbeh, začína v našej mysli a ak sme dostatočne odhodlaní činmi, sa zhmotní do reality.”

Zobraz všetky podujatia

Pozvite ma na prezentáciu

Ak máte záujem v usporiadaní prezentácie (spoločnosť, klub, asociácia, inštitúcia, rodinná oslava, stredná alebo vysoká škola, domov dôchodcov a iné) stačí ma kontaktovať. Môžete si tiež pozrieť plán prezentácií k ceste okolo sveta.

Môžem ponúknuť zaujímavé rozprávanie o cestovaní alebo skúsenostiach zo života a hlavne o ceste okolo sveta na bicykli. Posledných 16 rokov som precestoval viac ako 6 rokov s využitím rôznych možností prepravy a spoznávania sveta. Môj obľúbený spôsob je okrem bicykla je pešia turistika.

Zatiaľ som precestoval som vyše 62 krajín a na bicykli alebo bez, čo nie je málo a ani veľa. Najväčšia expedícia je práve projekt World Bike Travel, počas ktorého som na cestách strávil 41 mesiacov.

O čom môžem rozprávať

Môj obľúbený príbeh je z cesty okolo sveta, ktorý každému rád porozprávam či už v rámci diskusie alebo celovečernej prezentácie. Bude to o tom, ako som objavoval svet a samého seba na ceste. Žil som ako nomád 41 mesiacov v rokoch 2013 – 2016 a prešiel cez 62 krajín až 66 509 km.

Znie to možno jednoducho, ale v realite to bolo dobrodružstvo, ktoré zmenilo mňa a moje vnímanie sveta. Množstvo rôznych ciest, strmých kopcov, rôznych nečakaných situácií, protivetru a meniaceho sa počasia, s ktorým som musel bojovať.

Bol to mentálna a fyzická výzva, ktorým sa v živote nebránim. Počas dobrodružstva som stretával ľudí z rôznych kultúr po celom svete a tí tvorili môj príbeh ako som poznával reálnu tvár sveta. Množstvo rôznych neznámych, ktorí mi bez vyzvania pomohli prekonať prekážky na ceste a ani nemuseli poznať moje meno.

  • Cesta okolo sveta 2013 – 2016

Ostatné témy

  • Z Pekingu na Bali
  • Z Európy ažk Taškentu
  • Austrália a Nový Zéland
  • Amerika
  • Ako sa pripraviť na dlhšie cesty na bicykli
  • Ako sa  pripraviť rozpočet cesty a vedieť si zarobiť online
  • Ako rozbehnúť firmu počas cestovania

Krátke video z cesty

Kontaktuj ma

Meno a priezvisko (povinné)

Email (povinné)

Predmet

Správa

Referencie

Henrieta Vagnerová / henrietavagner.com

„Karol mal skvelú prezentáciu o svojich cestovateľských zážitkoch a bolo zaujímavé počuť to, ako to chodí v iných krajinách, kým sme sedeli na stoličkách. Cestovanie na bicykli je výzva a zaslúži si veľký obdiv. Veľké dobrodružstvo a veľká cesta“

Simona Budinská / kavickari.sk

„Karol je najdobrodruženjšia a najakčnejšia osoba akú poznám. Kto iný by bol schopný precestovať svet ? Pre mnoho ľudí je to sen, ale on ukazuje ľuďom, že kde je vôľa, tam je úžasná cesta a všetko je možné. Si veľká inšpirácia pre nás všetkých a musím povedať veľké ďakujem.“

Prezentácie v minulosti

Bratislava 21.9.2014

Hong Kong 27.6.2014

Adelaide 2.4.2014 – Adelaide Oval

Sydney 25.2.2014