Kategórie
Organizované podujatia

Návrat a jazda Slovenskom

V septembri 2016 sa zo svojej cesty vraciam späť na Slovensko a posledné etapy pôjdem cez Slovensko naspäť do Bratislavy po vyše 3 ročnej ceste na bicykli okolo sveta. 

Kategórie
Blog

50 000 km na cestách po svete na bicykli

Čas beží a pomaličky som sa na mojej ceste okolo sveta prešiel na bicykli až do Severnej Ameriky. Samozrejme nebicykloval som cez more. Cestujem nielen na bicykli, ale aj inými dopravnými prostriedkami.

Kategórie
Blog

Keď pevná vôľa a voda rozhodujú

Skoro ráno ma budia zvuky z ulice. Ľudia fungujú už od skorého rána. Ešte sa snažím zaspať na nie veľmi čistej obliečke. Asi je čistejšia ako ja. Zrazu vypadne elektrika a s ňou aj ventilátor. Pot steká takmer po celom tele a v izbe sa teplota vyšplhá na 35 stupňov.

Kategórie
Blog

300 dní na ceste okolo sveta

Momentálne sa nachádzam v Austrálii užil som si niekoľko dní cyklocestovania v daždi, páľave, s vetrom aj protivetrom, hladný a aj sýty. 10 mesiacov cestujem na bicykli a inými dopravnými prostriedkami po svete.

Kategórie
Blog

Za dnešok, vďačíme minulosti a všetko čo nás naučila sa ráta

Naše činy, myšlienky z minulosti odzrkadľujú náš aktuálny stav. Všetko sa ráta a to čo urobíme dnes ovplyvňuje náš zajtrajšok. Každý deň je potrebné aspoň niečo urobiť pre našu budúcnosť. Po malých krokoch sa postupne všetko stáva realitou. Či už cielenými krokmi alebo rukou náhody.