Vybavenie

To čo mám závisí od okolností, prepravných podmienok lietadlom, ak idem cez izolované územia alebo oblasti s vysokými teplotami. Batožina sa pohybuje aj s jedlom a vodou okolo 50 kg aj s bicyklom.

Nosím so sebou aj pomerne veľa elektroniky, ktorú využívam na prácu, písanie, prípadne počúvanie hudby. To sú fundamenty tejto cesty, bez ktorých by bol ohrozený výstup aleboo prežitie. Zážitky a skúsenosti majú pre mňa veľkú hodnotu, a tak si ich snažím nielen užívať, ale aj uchovať nielen v pamäti, ale aj vo forme digitálnej. Prípadne sa dajú zavesiť na Facebook stránku alebo spracovať vo forme foto kalendáru. Ak máš o fotky v akejkoľvek podobe záujem napíš mi cez kontakty na tejto stránke.

Bike a vybavenie

Vybavenie sa snažím mať jednoduché, praktické, tak aby bol bike čo najľahší. V jednoduchosti je občas krása. Potom sa aj ľahšie ovláda a menej sa kazia kolesá pod nadváhou. Delí sa na základné časti spínané tu dole. Konkrétne veci sa môžes spýtať a nejaké vybavenie recenzujem v sekcii recenzie vybavenia. V základe sa dá vybavenie rodeliť na tieto základné segmenty.

Bicykel

Oblečenie

Práca a zábava

Varenie

Spanie

Umývanie

Drobnosti

.